Bayram Turları ile Dünyayı Gezin!

Tüm yıl boyunca dört gözle beklediğimiz bayram tatilleri geldi de geçiyor bile! Kimi zaman bütün bir hafta süren tatil dönemi, kimi zamanda hafta sonuna denk geldiğinden kısa sürebiliyor. 2015 bayram tatilleri de böyle oldu. Hafta sonuna gelen tatiller, süreyi kısalttı. Ancak her ne kadar çok uzun olmayan bu bayram tatili döneminde ne kadar çok yer görürseniz, ne kadar iyi plan yaparsanız o kadar güzel ve sorunsuz bir tatil yaşarsınız.

 

Bayram tatili kısa olunca, kendi başınıza program yapmak biraz zor olabilir. Konaklama alternatiflerinden ulaşım seçeneklerine, yeme & içme mekanlarından gezeceğiniz yerlerin tarihine kadar her şeyi planlamanız ve ayarlamanız gerekiyor. Bu zaman dilimini sorunsuz geçirmek ve daha rahat bir tatil yaşamak için birbirinden uygun fiyatları olan bayram turları için araştırma yapabilirsiniz. Her şeyin dahil olduğu, ekstra turlarla daha çok yer gezebileceğiniz turlar iyi bir seçenek olabilir.

 

Önümüzde Kurban Bayramı olduğu için dilerseniz Kurban Bayramı tur alternatiflerini araştırabilir, kendinize, bütçenize ve sevdiklerinize en çok uyan rotayı seçebilirsiniz. Bayram tatilinizi nasıl değerlendireceğinize karar veremiyorsanız bu seçenekler size yol gösterecektir. Kurban Bayramı tatil paketleri arasında seçim yapmak hem tatilinizi kolaylaştıracak hem de bütçenizi aşmamanızı sağlayacak.

Hakkında Melih

Çanakkale’de doğmuş, hayatının 20 yılını İzmir’de geçirmiş, İstanbul’da yaşayan, D.E.U. İşletme Fakültesi Mezunu, Pazarlama İletişimi neferi, Havacılık tutkunu, Motosiklet aşığı, Pozitif, Gülmeyi ve konuşmayı seven, Ceren’in eşi,

Bunu okudunuz mu?

Yurtdışı Çıkış Harcı 100 Dolar Olsun..!

Bu haberi görünce inanın kan beynime sıçradı, yazmadan edemedim. Bizim gibi sık seyehat eden gezgin …

Yaz tatilinde hangi araba kiralanmalı ?

  Araç kiralamanın hızla yaygınlaştığı günümüzde birçok kişi tatile çıkmadan önce kiralık araçlarını ayarlamaktadır. Araç …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.