Reklam ve İşbirliği

Merhaba,

Cerenle beraber 1.5 yıl kadar önce Dunyabuyuk.com‘u kurduk ve dünyayı yeniden keşfetmek için yola çıktık. Dünya Büyük fikri, önceki yıl yaptığımız St. Petersburg gezisinden sonra ortaya çıkmıştı. İleride çocuklarımıza anı bırakmak düşüncesiyle wordpress’te açtığımız basit bir seyahat blog sayfası, bugün geniş kitlelere ulaşan bir gezi rehberi olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Gezdiğimiz yerlerle ilgili tarihsel bilgilerdense daha çok, gezilecek yerler, orada ne yenir gibi Gezi Yazısı konseptleri ve güncel hayatın içerisinde yer alan pratik bilgileri yazmayı tercih ettik hep bu süreçte. Bu anlamda okuyucumuz olan gezginlere yurtdışı seyahat rehberi formatında gezi yazıları sunmak ve onlardan güzel geri dönüşler almak bizi yeni yazılar yazmak açısından daha da motive etti.

Kapsamlı bir gezi rehberi olmak dedik ya yukarıda, bu anlamda onbinlerce seyahatsever takipçimizle beraber bu keşfi sürdürmeye devam ediyoruz.

Peki biz ne yaparız?

yengecÇok Fena Gezeriz

Öncelikle biz çok güzel gezeriz 🙂 Yeri gelir gecenin bir köründe sabah şuraya mı gitsek acaba deriz ve sabah uçağına atlar gideriz. Öyle gezeriz. 🙂 Gezdiğimiz yerlerde beylik, klişe noktalardansa sokak aralarına gireriz, oralardaki yaşamı da koklamadan dönmeyiz. Ve tabiki döndüğümüzde bu tecrübelerimizi okuyucularımıza adım adım aktarırız.

İyi Yeriz

Başlıktan da anlaşılacağı üzere özellikle ben (Melih) iyi yerim. 🙂 Bakmayın öyle çıtıpıtı durduğuna, Ceren de fena değildir hani 🙂 Gittiğimiz her yerde et başta olmak üzere o bölgenin meşhur neyi varsa yemeden, tatmadan dönmeyiz. Bunları da yine elimizden geldiğince resimleriyle, usulleriyle, fiyatlarıyla okuyucularımıza aktarırız ki onlar da gittiklerinde bu lezzetlerden mahrum kalmasınlar.

 

 

Şimdi gelelim bu sayfayı neden hazırladık?

Sizin de bir markanız, mekanınız veya bir girişiminiz varsa ve bunları bizim aracılığımızla tanıtmak isterseniz bu sayfadaki bilgilerden yararlanabilirsiniz.

Reklam ve İşbirliği – Birlikte Ne yapabiliriz? 

Hazırlık

Banner Reklamları – Web sitemizin ana sayfasındaki ve yazı sayfalarındaki yan, üst ve alt alanlara (side bar, header ve footer) Banner olarak reklam verebilirsiniz. Bunun yanında yazdığımız yazıların hemen sonuna banner veya link ile reklam verebilirsiniz.

Değerlendirme Yazısı – Ürün veya hizmetinizi deneyimleriz ve onun hakkında kapsamlı bir değerlendirme yazısı hazırlayabiliriz. Bu yazıyı web sitemizde ve sosyal medya hesaplarımızda paylaşabiliriz.

Sponsorluk – Bir seyahatimize, aktivitemize veya seyahatlerimizde kullanacağımız ekipmanlara sponsor olabilirsiniz. Bu yolla hem bizim seyahat etmemizi kolaylaştırabilir hem de yazılarımızda ve sosyal medya paylaşımlarımızda sponsorluğunuzdan bahsederiz ve markanızın tanıtımına katkı sağlayabiliriz.

Tanıtım Yazısı – Sizi hazırladığınız bir tanıtım yazısını (içeriğimiz ile uyumlu olmak şartıyla) yayınlayabiliriz.

Sosyal Medya Reklamı – Yine içeriğimizle uygun konseptteki tanıtımlarınızı sosyal medya hesaplarımızdan yayınlayabiliriz.

 

Bunların dışında aklımıza gelmediği için yazamadığımız aktivasyon, işbirliği ve partnerlik gibi farklı proje tekliflerinize açığız. Tüm teklifleriniz için bize [email protected] e-mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

Web Logo

Google Analytics : Aylık ortalama 75.000+ sayfa gösterimi

Alexa : Global Rank: 486.640 | Türkiye: 8.716

Alexa Gezi Rehberleri sıralamasında; 9. sıradayız

SosyalMedya

Facebook : 20.898 takipçi

Instagram : 3.557 takipçi

Twitter : 1.184takipçi

*  Rakamlar 4 Şubat 2016 tarihinde güncellenmiştir.