Yarışmaya Katıl, Çift Kişilik Balkanlar Seyahati Kazan!

Türk Hava Yolları bugün itibariyle Balkanlar seyahati ödüllü 4 Mevsim Balkanlar isimli bir yarışma başlatmış. Yarışmada valizini en hızlı hazırlayanları arıyorlar. Küçük ve basit bir flash oyununun ardından valizini en hızlı hazırlayanlar dilediği balkan ülkesine çift kişilik seyahat kazanıyor.

Tek yapmanız gereken süreye karşı biran önce valizinizi hazırlamak ve gitmek istediğiniz ülkenin bayrağını #okadaryakınki hashtagi ile twitterda paylaşmak. Ben denedim mevzuyu anlayana kadar 33 sn sürdü. 🙂 Pek şansım yok gibi sanki ama siz de şansınızı deneyin derim. 😉 Ya çıkarsa !

Bir Hırvatistan fena olmazdı aslında 🙂

THY Yarışma
Yarışmanın Sonu

Türk Hava Yolları 4 Mevsim Balkanlar yarışma sayfası ve detaylara Buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

Yarışma Koşulları;

  • En hızlı süreyi yapan ilk kişi yanına getireceği bir kişi ile birlikte tüm masraflar (yol, konaklama, yeme içme, transfer, yurtdışı çıkış harcı ) Türk Hava Yolları tarafından karşılanacak şekilde istediği bir ülkede ağırlanacak.
  • Seyahatte boyunca bu çifte bir çekim ekibi eşlik edecek. ( bence işin en harika tarafı da burası. Düşünsenize normalde seyahatlerimizde ya selfie stick ile ya da ona buna fotoğraf çektirmeye çalışırız. Bu seyahatte ise yanınızda profesyonel bir fotoğraf ve video ekibi olacak. Her anınızı en güzel şekilde kayda alacaklar.. Bence süper 🙂 )
  • Yarışmada en hızlı 2. süreyi yapan kişi ise yanında bir kişi ile beraber istediği ülkeye gidiş dönüş uçak bileti hediyesine hak kazanacak.

NOT: Kazanan kişilerin Schengen Vizeleri bulunması şartı var. Bunu unutmayın.

 

Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz:

https://www.facebook.com/dunyabuyuk

https://instagram.com/dunyabuyuk/

https://twitter.com/dunyabuyukcom

Hakkında Melih

Melih
Çanakkale’de doğmuş, hayatının 20 yılını İzmir’de geçirmiş, İstanbul’da yaşayan, D.E.U. İşletme Fakültesi Mezunu, Pazarlama İletişimi neferi, Havacılık tutkunu, Motosiklet aşığı, Pozitif, Gülmeyi ve konuşmayı seven, Ceren’in eşi,

Bunu okudunuz mu?

Miles and Smiles Sevgililer Günü Kampanyası

Türk Hava Yolları sadakat programı Miles and Smiles‘ı bilmeyen yoktur. Özellikle sık uçanlar için avantajlı olabilecek …

Bagajlarınızı Kilitlemeyin..!

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü twitterdan yaptığı açıklama ile yolcuların uçak altına verecekleri bagaj larını kilitlememeleri gerektiğini …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.