Turkish Airlines World Golf Cup 2014

Size bu yılki çılgın projeden biraz bahsetmek istiyorum. Turkish Airlines World Golf Cup Amatör golf turnuvaları serisi.

Türk Hava Yolları Pazarlama Projeleri Departmanı 2014 yılında 35 ülkede 50 destinasyonda 4000’e yakın sporcunun katılımıyla başlattığı amatör golf turnuvaları büyük bir hızla devam ediyor. 2016 yılı için planlamada turnuvaların 100 destinasyonda olacağı duyuruldu. Bir yıl boyunca dünyanın çeşitli yerlerinde devam eden turnuvanın büyük finali ise her yıl Ekim/Kasım aylarında Antalya/Belek’te gerçekleşiyor.

 

2014 yılında büyük finalde kazanan sporcu Pekin’i temsilen gelen sporcuydu ve Tiger Woods ile Pro-Am oynama şansı yakalamıştı. 2015 yılında ise Johannesburg katılımcısı dünyanın 1 numarası Rory McIlroy ile Pro-Am müsabakası oynadı. Bakalım 2016’da bu büyük ödül ne olacak?

 

Hakkında Melih

Çanakkale’de doğmuş, hayatının 20 yılını İzmir’de geçirmiş, İstanbul’da yaşayan, D.E.U. İşletme Fakültesi Mezunu, Pazarlama İletişimi neferi, Havacılık tutkunu, Motosiklet aşığı, Pozitif, Gülmeyi ve konuşmayı seven, Ceren’in eşi,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.